مجموعه سوالات ریاضی پیشرفته 24 دوره آزمون ورودی/ به همراه پاسخ تشریحی

گردآوردنده: مجتمع فرهنگی-آموزشی علامه طباطبایی

چاپ سوم

سال انتشار: 1398

پیشگفتار

مجموعه اي که پيش روي شماست، با توجه به نياز قشر کثيري از داوطلبان شرکت در آزمون ورودي متوسطه دوم به منبع جامع آموزشي در سطح پيشرفته تهيه و تنظيم گرديده است. اين کتاب در سه قسمت درسنامه، سؤالات چندگزينه اي و پاسخ تشريحي آورده شده است.

در بخش اول، مطالب هر فصل به طور جامع و کامل در قالب توضيح و مثال آموزشي و موارد تکميلي آن با عنوان نکته آورده شده است. در بخش بعدي هر فصل، سؤالات چندگزينه اي مرتبط از مطالب درسنامه و منتخب از آزمون هاي ورودي متوسطه دوم علامه طباطبايي جهت تسلط و تثبيت بخش هايي که در آن فصل خوانده ايم، قرار داده شده است. در بخش دوم کتاب، پاسخ تشريحي و جامع سؤالات چندگزينه اي آورده شده است تا دانش آموزان در صورت هرگونه ابهام و عدم توانايي در حل سؤالات و آشنايي با راه حل هاي متفاوت از اين قسمت استفاده کنند.

از همه ي همکاران آموزشي و دانش آموزان عزيز که با نقد و پيشنهادهاي سازنده، ما را براي بهبود اين مجموعه در ويرايش هاي بعدي ياري کنند، صميمانه تشکر ميکنيم.

چند برگی از کتاب

شما می توانید برای تهیه ی این کتاب با ستاد ثبت نام مجتمع فرهنگی آموزشی علامه طباطبایی با شماره ی 02144849084 تماس حاصل نمایید و یا از طریق لینک زیر میتوانید پاسخنامه آزمون ورودی سال 98 را دانلود نمایید.